Wyszukiwarka
 
Centra kongresowo wystawiennicze
Centra kongresowo wystawiennicze
Istebna
Srebrny Bucznik to luksusowy hotel w Beskidzie Śląskim, w Istebnej. Pragnąc nawiązać do historii Istebnej i jej przysiółka Bucznik, którego nazwa wywodzi się od rosnącego tu niegdyś pięknego bukowego starodrzewia, nadano obiektowi nazwę Srebrny Bucznik Wellness & Restaurant.
Centra kongresowo wystawiennicze
Katowice
Gry to my! Specjalnością Silesia Events są autorskie gry teambuildingowe, szkoleniowe i edukacyjne, które tworzymy i realizujemy od A do Z.
Centra kongresowo wystawiennicze
Chorzów
Catering Arts to firma cateringowa z 10 letni tradycją. Świadczymy usługi cateringowe dla firm i osób prywatnych.
Centra kongresowo wystawiennicze
Katowice
Qubus Hotel to przede wszystkim jakość, dlatego hotel w Katowicach to miejsce, w którym znajdziecie sporo naturalnych, wysokiej jakości materiałów m.in. lite drewno, eleganckie ściany ze szkła strukturalnego, niezwykle miękkie, wełniane wykładziny czy designerski sufit z betonu strukturalnego.
Centra kongresowo wystawiennicze
Szczyrk
Aries Hotel & Spa Szczyrk to trzeci obiekt marki Aries, który tak jak poprzednie powstał w miejscu Domu Turysty – schroniska PTTK. Kontynuując beskidzką gościnność hotel zaprasza Gości do pierwszego pięciogwiazdkowego hotelu w Szczyrku. Lokalizacja w samym centrum doliny daje nieograniczone możliwości spędzenia czasu wolnego w najchętniej odwiedzanej górskiej miejscowości Beskidu Śląskiego. Aries Hotel & Spa Szczyrk to idealne miejsce na organizację spotkań biznesowych połączonych z integracją na najwyższym poziomie.
Centra kongresowo wystawiennicze
Sosnowiec
ArcelorMittal Park to nowoczesne centrum konferencyjne w Sosnowcu. Posiada ponad 20 sal i powierzchni konferencyjnych.
Centra kongresowo wystawiennicze
Chorzów
Legendia to nie tylko kraina rodzinnej zabawy, lecz także doskonałe miejsce na spotkania biznesowe i firmowe. Park rozrywki oferuje m.in. wynajem na wyłączność Oberży Lecha, strefy eventowej, a także całego obiektu. Zlokalizowana na granicy Katowic i Chorzowa Legendia zapewnia miejsce zarówno na spotkania i lunche branżowe, jak i imprezy integracyjne oraz eventy dla pracowników.
Centra kongresowo wystawiennicze
Ustroń
Open Mind Team to profesjonalna agencja eventowa, której specjalnością jest kompleksowa organizacja imprez dla firm, eventów firmowych, wyjazdów i spotkań integracyjnych. Sukcesywnie, od dziesięciu lat, agencja pomaga przedsiębiorstwom w budowaniu pozytywnych relacji interpersonalnych, a jej rolą jest kompleksowa organizacja wydarzeń od początku do końca, zawsze na pierwszym celu stawiając markę, jej potrzeby oraz cele. Agencja pozostaje do dyspozycji podczas trwania eventów i oferujemy wsparcie na wypadek nagłych, nieprzewidzianych sytuacji. Na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta.
Centra kongresowo wystawiennicze
Zabrze
Hurtownia Adrenaliny to jedna z najdłużej działających agencji na polskim rynku. Działa od 1999 r. i organizuje szkolenia oraz nietypowe, ekskluzywne wyprawy. Tworzy ją zespół licencjonowanych instruktorów sportów przestrzennych, czynni ratownicy górscy oraz wodni, utytułowani zawodnicy sportów motorowych, medycy i wojskowi.
Centra kongresowo wystawiennicze
Szczyrk
Jednym z największych atutów Halo Szczyrk jest przepiękny widok na góry i szczyt Skrzycznego. Hotel położony jest pośród zieleni. Hotel dysponuje dużą i małą salą konferencyjną.
Centra kongresowo wystawiennicze
Wisła
Hotel Vestina położony w Wiśle-Malince oddaje do dyspozycji dużą 200-metrową salę. Sala posiada przesuwne ściany mobilne, w razie konieczności można ją wydzielić na dwie mniejsze przestrzenie pod szkolenia. Sala znajduje się tuż obok restauracji, w której serwujemy słodką przerwę kawową. Posiadamy profesjonalne nagłośnienie, ekran pod rzutnik oraz flipchart – wszystkie niezbędne rzeczy potrzebne do organizacji szkolenia. Salę możemy przygotować wedle wytycznych: w układzie teatralnym, szkolnym, kameralnym lub w kształcie litery U.
Centra kongresowo wystawiennicze
Mierzęcice
Ze względu na swoje położenie, komfortową bazę noclegową, zaplecze gastronomiczne oraz nabyte doświadczenie Hotel Wilga *** by Katowice Airport jest doskonałym miejscem do organizacji spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. Dodatkowo Hotel Wilga *** by Katowice Airport organizuje przyjęcia okolicznościowe oraz bankiety.