Wyszukiwarka
 
Centra kongresowo wystawiennicze
Centra kongresowo wystawiennicze
Tychy
W ramach oferty dla biznesu, hotel prowadzi wynajem dwóch nowoczesnych sal konferencyjnych, mogących pomieścić do 150 osób. Dzięki wieloletniej współpracy ze środowiskiem biznesowym, obiekt potrafi sprostać niemalże wszystkim potrzebom klienta. Hotelowe sale konferencyjne to także doskonałe miejsce do organizacji pokazów, przyjęć okolicznościowych oraz różnorodnych eventów.
Centra kongresowo wystawiennicze
Jaworze
SPA HOTEL JAWOR **** jest idealnym miejscem na zorganizowanie konferencji, szkolenia czy sympozjum. Z dala od miejskiego zgiełku, we współpracy z wykwalifikowanym personelem, każde spotkanie okaże się dla Państwa prawdziwą przyjemnością.
Centra kongresowo wystawiennicze
Zaborze
Jurajski Kryształ to nowoczesny hotel położony w północnej części malowniczej Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Z racji atrakcyjnego położenia – bliskość zamków zwanych Orlimi Gniazdami i Jasnej Góry – stanowi idealne miejsce noclegowe przez cały rok. Hotel dysponuje ofertą konferencyjną.
Centra kongresowo wystawiennicze
Katowice
Hotel Katowice to doskonałe miejsce do zorganizowania spotkań biznesowych, konferencji i wszelkiego rodzaju meetingów. Oferta hotelu, na którą składają się cztery dobrze wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjno – bankietowe, idealnie wpasowuje się w potrzeby zarówno Klientów poszukujących dużych pomieszczeń, jak i kameralnych sal szkoleniowych. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w sprzęt multimedialny taki jak projektor multimedialny, laptop, flipchart i inne. Dowolność aranżacji przestrzeni pozwala na przeprowadzenie spotkań biznesowych dla kilku osób jak również dużych konferencji do 150 uczestników.
Centra kongresowo wystawiennicze
Bytom
Hotel Lantier dysponuje dwiema nowoczesnymi, klimatyzowanymi w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi, każda o powierzchni 24 m2, pozwalającymi na organizację spotkań w zależności od wybranego rozkładu miejsc do 30 osób oraz salą restauracyjną na 80 osób. Podczas trwania spotkań i szkoleń oferujemy przerwy kawowe, lunche oraz kolacje – przygotowane w naszej restauracji.
Centra kongresowo wystawiennicze
Częstochowa
Hotel posiada 4 sale konferencyjne i 2 sale wielofunkcyjne – klimatyzowane, nowocześnie urządzone i wyposażone w sprzęt multimedialny, dają możliwość organizacji spotkań nawet dla 120 uczestników.
Centra kongresowo wystawiennicze
Ustroń
Hotel posiada 4 klimatyzowane sale konferencyjne z możliwością łączenia sal.
Centra kongresowo wystawiennicze
Chorzów
Hotel Gorczowski łączy w sobie ofertę dla biznesu z turystyką na szlakach atrakcji Śląskiego oraz wydarzeń kulturalnych, z których słynie region. Skupiliśmy się na połączeniu elegancji i nowoczesnych rozwiązań. Dzięki temu udało nam się stworzyć czterogwiazdkowy, komfortowy obiekt, w którym goście mogą odpoczywać w harmonijnie zaaranżowanych pokojach i apartamentach oraz korzystać z szerokiej oferty dla naszych gości.
Centra kongresowo wystawiennicze
Katowice
To wyjątkowy obiekt położony w południowej, bardzo zielonej dzielnicy Katowic – Kostuchnie. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się Lasy Murckowskie sprzyjające aktywności na świeżym powietrzu. To doskonałe miejsce do regeneracji i rehabilitacji organizmu. Hotel dysponuje salą i przestrzenią konferencyjną dla 50 osób.
Centra kongresowo wystawiennicze
Sosnowiec
Boutique Hotel's Sosnowiec jest miejscem idealnym na organizację konferencji i szkoleń dla grup liczących do 50 osób. Znajdują się tu także mniejsze sale świetnie nadające się na spotkania rekrutacyjne, a także kameralne spotkania biznesowe, idealne na posiedzenia zarządów czy negocjacje handlowe.
Centra kongresowo wystawiennicze
Bytom
W hotelu znajdują się dwie nowoczesne sale konferencyjne dające możliwość organizacji szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych. Oferta kierowana jest do firm, zorganizowanych grup oraz do trenerów, którzy zajmują się prowadzeniem szkoleń biznesowych.
Centra kongresowo wystawiennicze
Bytom
Seven HOTEL**** Bytom zajmuje się kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju spotkań firmowych. Poznajemy potrzeby naszych gości oraz dopasowujemy do nich odpowiedni przebieg spotkania.