SCB na Gali Ambasadorów Kongresów Polskich

Data publikacji:
17 Maj 2023
Odsłuchaj tekst

Po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią zorganizowano kolejną Galę Ambasadorów Kongresów Polskich. To ważne wydarzenie w branży spotkań podczas którego uhonorowani zostają przedstawiciele nauki, sektora społecznego i biznesu otrzymując tytuły Ambasadorów Kongresów Polskich.

15 maja 2023 roku w hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront odbyła się uroczysta Gala Ambasadorów Kongresów Polskich. To kluczowe wydarzenie programu Ambasadorów Kongresów Polskich, który od 25 lat realizowany jest przez Polską Organizację Turystyczną oraz Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce. Celem programu jest pozyskiwanie kongresów oraz udzielanie efektywnej pomocy w przyciąganiu takich imprez do naszego kraju przez Polaków działających w strukturach organizacji międzynarodowych, np. naukowców i profesjonalistów różnych branż. Podczas tegorocznej gali w Gdyni zaprezentowano laureatów z lat 2020 oraz 2021. Statuetki trafiły do trzydziestu Ambasadorów oraz czterech Mecenasów, czyli podmiotów inne niż osoby fizyczne, wspierających organizowane wydarzenia (np. kongresy, konferencje, seminaria czy inne spotkania).

Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele branży spotkań - PCO, DMC, obiektów konferencyjno-kongresowych oraz przedstawiciele lokalnych i regionalnych convention bureaux, w tym Silesia Convention Bureau. Wydarzenie odbyło się po raz pierwszy na Pomorzu. Gospodarz gali – Gdynia – przygotowało dla gości szereg atrakcji promujących potencjał turystyczny tego dynamicznie rozwijającego się miasta. Lokalni organizatorzy, by na dłużej zatrzymać gości w Gdyni, przygotowali ciekawe propozycje na spędzenie czasu wolnego przed i po gali.

 

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  8