Konsorcjum rośnie w siłę

Data publikacji:
17 Lipiec 2023
Odsłuchaj tekst

Silesia Convention Bureau powstało w styczniu 2023 roku jako konsorcjum produktowe. Na starcie zrzeszało 18 firm, instytucji i organizacji z regionu związanych z sektorem MICE. Przez pół roku działalności pozyskało ośmiu nowych członków. To znak, że regionalna branża spotkań stawia na integrację i współpracę.  

Przez ostatnie sześć miesięcy do konsorcjum dołączyły następujące podmioty: Hotel Mercure Katowice Centrum, Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach, Śląski Klub Golfowy, Catering 24, Hotel Marysin Dwór, Muzeum Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie, Hotel Crystal Mountain z Wisły oraz PreZero Arena Gliwice.

Silesia Convention Bureau jest konsorcjum produktowym otwartym. Zapraszamy firmy lub organizacje, które działają w branży MICE w regionie i są organizatorami wydarzeń biznesowych. Przynależność do konsorcjum jest realizowana na podstawie umowy cywilno-prawnej zawartej pomiędzy Liderem Konsorcjum – Śląską Organizacją Turystyczną (ŚOT) a Członkiem Konsorcjum. Przyjęcie nowego członka Silesia Convention Bureau następuje uchwałą Zarządu Śląskiej Organizacji Turystycznej.

Członkowie Silesia Convention Bureau zyskują liczne korzyści, m.in. preferencyjne warunki w zakresie działań komunikacyjnych, dostęp do zamkniętych spotkań branżowych, prezentację swojej oferty podczas wydarzeń targowych krajowych i zagranicznych.

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  17