Silesia Convention Bureau zostało członkiem ICCA

Data publikacji:
25 Lipiec 2023
Odsłuchaj tekst

Silesia Convention Bureau jest nowym członkiem ICCA (International Congress and Convention Association) - najważniejszego międzynarodowego stowarzyszenia w branży przemysłu spotkań. To kolejny ważny krok w budowaniu wizerunku konsorcjum SCB jako eksperta w branży MICE.

Zgodnie z planem działań Silesia Convention Bureau na lata 2023-2025 konsorcjum w lipcu 2023 roku przystąpiło do ICCA. Założone w 1963 roku stowarzyszenie specjalizuje się w sektorze spotkań stowarzyszeń międzynarodowych; oferując niezrównane kanały danych, edukacji, komunikacji, a także możliwości rozwoju biznesu i nawiązywania kontaktów. Dziś ICCA jest jedną z najbardziej prominentnych organizacji w świecie międzynarodowych spotkań i jest jego orędownikiem.

Członkostwo gwarantuje dostęp do największej na świecie bazy danych o konferencjach. Jest najprostszą formą pozyskiwania międzynarodowych konferencji i kongresów. To płaszczyzna kontaktu organizatorów z dostawcami usług i destynacjami. Członkostwo daje możliwość udziału w szkoleniach, warsztatach i corocznym kongresie ICCA.

To dla nas zaszczyt i radość, że staliśmy się częścią globalnej rodziny ICCA. Większość convention bureau jest członkami stowarzyszeń branżowych, a ICCA to czołowe stowarzyszenie poświęcone branży spotkań na świecie. Taka przynależność podnosi prestiż oraz uwiarygadnia wizerunek naszej organizacji. Będąc członkiem ICCA liczymy na poszerzanie kontaktów biznesowych, zdobywanie wiedzy oraz międzynarodową współpracę – mówi Agnieszka Sikorska, dyrektor Silesia Convention Bureau.

Więcej o ICCA: https://lnkd.in/dUzki3BD

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  15