Hotel Fajkier*** Wellness & SPA
Kalinowa 63
42-425 Lgota Murowana
śląskie

Hotel Fajkier*** Wellness & SPA

Miejscowość:
Lgota Murowana
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 46 stylowo zaaranżowanych pokoi mogących pomieścić ok 120 gości , 3 restauracje, 2 sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem, kompleks basenowy z atrakcjami wodnymi oraz gabinety SPA z szeroką gamą relaksujących i prozdrowotnych zabiegów i masaży. Oferty naszego Hotelu budujemy tak, aby zapewnić Państwu atrakcyjny pobyt o każdej porze roku. Otaczająca przyroda oraz zabytki naszego regionu dają nieograniczone możliwości aktywnego spędzenia czasu w gronie najbliższych.

Hotel Fajkier*** Wellness & SPA  to połączenie perfekcyjnej lokalizacji, nowoczesnej architektury i luksusowego wyposażenia, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego. Podczas pobytu, koniecznie odwiedź nasze bogato wyposażone centrum Wellness & SPA i zrelaksuj się po dniu spędzonym na przemierzaniu pobliskich szlaków jurajskich. Ogrodzieniec i jego monumentalny zamek, Kroczyce i imponujące skały wapienne czy pobliskie Zawiercie zapewnią Ci całą moc wrażeń – przemierzane pieszo, jak i na rowerach.

Hotel Fajkier Wellness & Spa położony jest w malowniczej miejscowości Lgota Murowana mieszczącej się w Parku Krajobrazowym Orlich Gniazd, gdzie Jura Krakowsko-Częstochowska ma swoje zielone serce. 

 

Lokalizacja:

Ul. Kalinowa 63
42-425 Lgota Murowana
Gmina: Kroczyce
Powiat: zawierciański


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska
Lokalizacja: 
Inny

Kontakt:
Telefon: +48 884 877 300

Dostępność Całoroczny
W pobliżu
Lgota Murowana
1.18 km
Piaseczno
3.28 km
Gastronomia w pobliżu
Kroczyce
0.20 km
Zawiercie
2.29 km
Kroczyce
3.75 km