Hotel Crystal Mountain
Bukowa 19 A
43-460 Wisła
śląskie

Hotel Crystal Mountain

Miejscowość:
Wisła
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

Crystal Mountain ***** - nowoczesny hotel w Wiśle, w standardzie 5*. Nowoczesne i rozbudowane centrum konferencyjne znajdujące się w Hotelu Crystal Mountain poszerza zaplecze biznesowe Wisły i województwa śląskiego. Hotel posiada przestronną salę o powierzchni 750 m2, którą dzięki systemowi dźwiękoszczelnych ścian modułowych można podzielić na kilka mniejszych przestrzeni dostosowanych do różnego rodzaju szkoleń i konferencji. Towarzyszy jej foyer wielkości 534 m2 z jednej strony, a drugiej taras o powierzchni 200 m2. Można zorganizować tu spotkanie biznesowe dla prawie 800 osób. 

Obiekt dysponuje także czterema mniejszymi, niezależnymi salami, dwoma większymi – Kubalonka 1 i 2 - każda  przeznaczona dla 65 osób oraz dwoma mniejszymi - Kamienny 1 i 2 - każda dla 12 osób. Na kameralne spotkania biznesowe hotel oferuje Meeting Room dla 10 osób. Wszystkie sale posiadają niezależne wyposażenie audiowizualne i multimedialne oraz klimatyzację.

Crystal Mountain oddaje do dyspozycji Gości dwie restauracje, znajdujące się na niezależnych poziomach. Można delektować się tu daniami kuchni międzynarodowej oraz regionalnej, opartej na bazie lokalnych produktów. Sommelier pomoże w doborze najlepiej pasujących win do posiłku. Dodatkowo można skorzystać z usługi Room Service, przekąsek serwowanych w Lobby Barze lub Pool Barze. Przestrzeń Lobby wieczorami wypełnia muzyka na żywo.

Goście mogą także zrelaksować się w strefie basenowej, kompleksie saun czy salonie kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner. Miłośnikom sportu hotel oferuje basen pływacki oraz siłownię

Hotel położony jest w malowniczym zakątku Beskidu Śląskiego, na zboczu Góry Bukowej, otulony zielenią i czystym powietrzem. Oferuje 491 komfortowych pokoi, w różnych standardach.

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Sala Bukova

Przestronna sala o powierzchni 750 m2, którą dzięki systemowi dźwiękoszczelnych ścian modułowych można podzielić na 4 mniejsze przestrzenie dostosowane do różnego rodzaju szkoleń i konferencji. Można zorganizować tu spotkanie biznesowe dla prawie 800 osób. Dodatkowo tuż przed salą, znajduje się przestronne foyer o powierzchni ponad 500 m2, które może być wykorzystywane jako przestrzeń wystawiennicza lub miejsce przerwy kawowej.

Sala Kubalonka

Kubalonka to uniwersalna sala o powierzchni 54m2 przeznaczona do zorganizowania mniejszych, kameralnych konferencji, szkoleń lub spotkań. W ułożeniu teatralnym zmieści się w niej 65 osób. Doskonale nada się jako sala do pracy w zamkniętym gronie podczas szkoleń czy paneli. W ofercie hotelu znajdują się dwie identyczne sale - Kubalonka 1 oraz Kubalonka 2 - wyposażone klimatyzację i sprzęt najwyższej jakości.

Sala Kamienny

W hotelu znajdują się dwie tego typu sale, każda o powierzchni 27 m2. Przeznaczone są głównie na kameralne spotkania, warsztaty lub posiedzenia zarządu dla maksymalnie 12 osób.

VIP ROOM

Vip Room to kameralna sala konferencyjna o powierzchni 34 m2. Jest ona optymalnym rozwiązaniem dla osób poszukujących niewielkiej przestrzeni dla grupy od kilku do kilkunastu osób. Sprawdzi się podczas organizacji spotkań biznesowych w mniejszym gronie czy jako przestrzeń do szkoleń.

 

Lokalizacja:

Ul. Bukowa 19 A
43-460 Wisła
Gmina: Wisła
Powiat: cieszyński


Region turystyczny: 
Beskid Śląski, Beskidy i Śląsk Cieszyński
Lokalizacja: 
W górach

Kontakt:
Telefon: +48 334 434 800

Strona internetowa: http://www.crystal-mountain.pl

Dostępność Całoroczny
Gastronomia w pobliżu
Wisła
1.20 km
Wisła
1.88 km
Ustroń
3.67 km
Ustroń
3.79 km