Dream Events Poland

Miejscowość:
Tarnowskie Góry
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

Agencja eventowa, która nieprzerwanie od 2007 roku nie tylko skutecznie organizuje i obsługuje wydarzenia dla firm, ale też specjalizuje się w projektowaniu doświadczeń ich uczestników. Organizator sześciu edycji jedynej w Polsce, autorskiej konferencji “Galaktyka Eventu” poświęconej edukacji z zakresu sztuki organizacji wydarzeń oraz najnowszego wydarzenia branżowego “Business Meeting Planner Summit 2023”.

NASZA OFERTA

Oferujemy szeroki zakres organizowanych wydarzeń, które skupiają się zarówno na imprezach firmowych, jak i uroczystościach dla gości z zewnątrz.

Wyjazdy integracyjne

Pozwolą Twoim pracownikom poznać i zrozumieć się lepiej. Dzięki temu ich codzienna komunikacja i współpraca w firmie będzie prostsza i bardziej efektywna.

Team building

Przydatny podczas budowania zespołów lub ich łączenia. Pomoże budować i poprawiać relacje, rozwiązywać istniejące problemy oraz utrzymywać odpowiednią energię, niezbędną do działania.

Pikniki firmowe

Pokaż swoim pracownikom, że doceniasz ich zaangażowanie! Pikniki formowe to świetna okazja do integracji, odpoczynku oraz motywowania do dalszych działań.

Gale i jubileusze

Niektóre wydarzenia wymagają szczególnej oprawy. Eleganckie przyjęcie będzie doskonałym pomysłem na świętowanie w przyjaznym gronie sukcesów Twojej firmy.

Imprezy scenariuszowe

Zaproś uczestników swojego wydarzenia do nieznanego im świata. Mogą szukać ucieczki z bezludnej wyspy lub podróżować statkiem kosmicznym. Połączy ich jedno – wspólny cel.

Otwarcia inwestycji

Nowy biznes czy siedziba zasługują na to, by pokazać je światu w niezwykłej oprawie. Zajmiemy się tym, aby ich historia rozpoczęła się w wyjątkowy i niezapomniany sposób.

Konferencje i kongresy

Wykorzystując konferencje i kongresy dostarczysz ludziom nie tylko emocji, ale również wiedzy. To najlepsze połączenie, jeśli chcesz, by zapadła na długo w ich pamięci.

Wydarzenia wewnętrzne dla firm

Sukcesy firmy, wspólne jubileusze, wewnętrzne wydarzenia – to idealne momenty do świętowania wspólnie ze swoimi pracownikami. Dzięki temu zbudujesz trwalsze relacje w zespole.

Wydarzenia edukacyjne

Jako specjalista w swojej dziedzinie możesz dzielić się wiedzą i doświadczeniami, organizując wydarzenia edukacyjne oraz budując w ten sposób swój wizerunek eksperta.

Obsługa targów

Zdecydowanie największe z wydarzeń, w jakich biorą udział firmy. Wymagają dobrej organizacji i odpowiedniego projektu – ale o to nie musisz się martwić, to zadanie dla nas!

Eventy świąteczne

Wprowadź do swojej firmy świąteczny klimat. Stwórz wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli obchodzić Tobie i Twoim pracownikom wspólne święta w bliskiej i rodzinnej atmosferze.

Incentive travel

Turystyka motywacyjna to nowoczesny sposób na nagradzanie za wyniki oraz motywowanie do dalszych działań. Wypoczęty i zrelaksowany pracownik odwdzięczy Ci się swoją produktywnością!

Lokalizacja:

Ul. Siwca 6c/3
42-600 Tarnowskie Góry
Gmina: Tarnowskie Góry
Powiat: tarnogórski


Region turystyczny: 
Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
Lokalizacja: 
W mieście

Kontakt:
Telefon: +48 606 266 210

Strona internetowa: http://https://dreamevents.pl/

Dostępność Całoroczny
W pobliżu
Tarnowskie Góry
1.02 km
Tarnowskie Góry
1.10 km
Tarnowskie Góry
1.22 km
Gastronomia w pobliżu
Tarnowskie Góry
1.48 km
Tarnowskie Góry
1.49 km
Tarnowskie Góry
1.50 km
Tarnowskie Góry
1.53 km
Tarnowskie Góry
1.63 km